امداد سیار مرند

امداد سیار مرند

امداد سیار مرند

Blog Article

شامل تعمیرات و رفع ایرادات فنی خودرو است که به صورت سرپایی و در محل انجام می‌شود. این خدمات شامل موارد زیر است:

تمامی خدمات این شرکت بصورت شبانه روزی و هفت روز هفته حتی روزهای تعطیل در مرند و استان آذربایجان شرقی است .

نظرات در حال حاضر امکان درج نظر برای این ویدیو غیرفعال است.

امداد خودرو شهر نیز یکی از بهترین شرکت‌های خدمات خودرو است که خدمات مناسبی در زمینه یدک‌کشی، تعمیر در محل و غیره ارائه می‌دهد.

سوخت رسانی: اگر در جایی دور افتاده یا داخل شهر سوخت خودروی شما تمام شده است و به هر دلیل نمی‌توانید به پمپ بنزین یا مرکز ارایه‌ی سوخت مراجعه کنید با یک تماس امداد خودرو سوخت مورد نیاز شما را تهیه کرده و در اسرع وقت به شما می‌رساند.

هدف از خدمات امداد خودرو سراسری حضرتی کسب رضایت شما میباشد خدمات امداد خودرو برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی انجام خواهد شد .

حمل و نقل انواع خودرو با استفاده از کفی خودرو بر کریر ماشین بر ، جرثقیل دکل دار

قبل از تماس با شرکت امداد خودرو، سعی کنید مشکل فنی خودرو خود را تشخیص دهید و آن را حل نمایید.

کفی امداد خودرو کرج / کفی خودروبر کرج / کفی حمل خودرو کرج / کفی یدک کش کرج / کفی خودروسوار کرج / کفی ماشین بر کرج /

کلیه حقوق محفوظ است ۱۴۰۳ نماشا فرصت‌های شغلی حریم خصوصی کاربران قوانین و مقررات درخواست کانال رسمی لوگوی نماشا تبلیغات گزارش تخلف تماس با ما سرگرمی و طنز ورزشی کارتون و انیمیشن علم و فن آوری خودرو و وسایل نقلیه آموزش موسیقی و هنر اخبار و سیاست حیوانات و طبیعت بازی حوادث مذهبی اشتراک‌گذاری

امدادخودرو کیا در مرند / امدادخودرو هیوندا در مرند / امدادخودرو سایپا در مرند / امدادخودرو ایران خودرو در مرند / امدادخودرو مدیران خودرو در مرند / امدادخودرو ام وی ام در مرند /

در صورتی که در شهر مرند یا جاده‌های مواصلاتی نیاز به امداد خودرو داشتید می‌توانید با مراجعه به وب سایت امداد خودرو مرند با ما تماس بگیرید تا امدادگران ما در سریع‌ترین زمان ممکن به محل حادثه اعزام شوند.

شرکت امداد خودرو مرند با استفاده از بروزترین دستگاههای پیشرفته در نظر دارد تا رضایت مشتریان را کسب نماید این شرکت با داشتن اکیپ امدادی فعال در سراسر کشور و امدادگرانی متخصص در امور کاری امدادی ، فعالیت های حمل امداد خودرو مرند ماشین با چرخ گیر ، دکل جرثقیل ، کفی خودروبرمرند ، مکانیک سیار تا حد توان ، باتری به باتری و … را انجام میدهد .

در تماس با شرکت امداد خودرو، اطلاعات لازم مانند نوع خودرو، مدل خودرو، شماره پلاک خودرو، و آدرس محل حادثه را به اطلاع شرکت برسانید.

Report this page